GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 5268458
nr 526 8458
Fat
2 st Kina 17/1800-tal, diameter: 35, längd: 44 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 maj 2008
kl 17:14:08
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr